Publicat 20 Mai 2010 | Expiră 21 Iun 2010

Trainer limbi straine

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent al unei facultati de profil;
- experienta in predare reprezinta un avantaj;
- disponibilitate de deplasare la sediul clientilor Echo.

Descrierea jobului

Puteţi face parte şi dumneavoastră din echipa noastră de profesionişti dacă:

* aţi absolvit o facultate de limbi străine
* aveţi experienţă de minim 2 ani în predarea limbilor străine
* sunteţi serios şi motivat să lucraţi cu adulţi
* vă place foarte mult să predaţi

Primul centru de limbi străine cu predarea tuturor limbilor străine şi specializat în trainingul pentru limbaje specializate, afaceri, juridic, tehnic, Echo a devenit alegerea potrivită pentru persoane care au ales cursurile club şi pentru o gamă largă de companii din Bucureşti și alte oraşe din România.

Ne mândrim cu multe ore de training de limbi străine nu doar pentru limbile străine cunoscute ci şi pentru cele rare, cu traineri specializaţi, profesionişti, punctuali, cu un sistem de fidelizare al clienţilor care ne-a adus rezultate remarcabile de-a lungul timpului, adică cu servicii de calitate.

Expirat
Trainer limbi straine  -  Echo - Centrul de Limbi Straine

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles