Trainee Commercial Contract Management- per determinata 1 AN

MOL ROMANIA Petroleum Products SRL

Candidatul Ideal

Pentru a avea succes in acest rol, ar trebui sa fiti student sau proaspat absolvent de Universitate:
  • Persoana bine organizata;
  • Spirit de initiativa, proactivitate;
  • Spirit de echipa;
  • Dorinta de perfectionare continua;
  • Orientare spre clinent si catre rezultate.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
  • Verificarea si procesarea contractelor noi ale segmentelor de Card, Wholesale/Angro si GPL din cadrul departamentului Comercial;
  • Administrarea si actualizarea fisierelor interne in mod permament şi cu acurateţe în ceea ce privește datele clientului pentru segmentele Card, WholesaleAngro și GPL;
  • Preluarea, verificarea și înregistrarea garanțiile contractuale în fișierelor dedicate și predarea catre departamentul financiar;
  • Expedierea contractelor către persoanele mandatate să semneze;
  • Oferirea de suport echipei de vânzări cu privire la contractele existente sau noi prin transmiterea recurentă de informări.
Modul de lucru

La MOL veți lucra cu într-un mediu internațional rapid. MOL promovează un mediu de lucru colaborativ axat pe oameni, clienți si agilitate.

In plus oferim:
  • posibilitatea de a lucra part-time cu program flexibil (6 hours/day);
  • o echipa prietenoasa si de ajutor;
  • un mediu de lucru provocator profesional care să permită creșterea personală și profesională;
  • pachetul nostru de beneficii include: tichete de masa, abonament medical privat, reducere semnifcativa la abonamentul sportiv;

MOL Group is an independent and international oil and gas company active in over 40 countries with a dynamic international workforce of 26,000 people and a track record of more than 100 years in the industry.
MOL Group is present in Romania since 1993, having complex local operations in fuel retail and wholesale, Petchem, Lubricants and LPG.
Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024