Gratis

Reprezentant Vanzari - CallCenter - Facturist

Move Eco S.R.L.

Candidatul Ideal

- Abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
- Cunostinte facturare in program Saga constituie avantaj
- Cunostinte operare PC, Microsoft Office;
- Experienta in vanzari constituie avantaj
- Atentie la detalii;
- Flexibilitate si adaptabilitate;
- Nivel de implicare, seriozitate si responsabilitate ridicat;
- Dorinta si abilitatea de a invata rapid si a se perfectiona.

Descrierea jobului

- Exclusiv munca de birou;
- Prezentarea produselor fabricate si vandute de Move Eco prin telefon sau mail catre
potentialii si actualii clienti ai companiei
- Facturarea comenzilor lansate de clienti si confirmarea acestora telefonic sau pe mail
- Intocmirea de AWB-uri pentru piesele care se trimit prin curier

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv la care se adauga Bonuri de masa si Decontare combustibil.

Telefon contact: 0771.458.715

Descrierea companiei

Fabrica omologată de tricicluri electrice Move Eco - Bihor
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024