Publicat 17 Iul 2019 | Reactualizat 14 Aug 2019 | Expiră 17 Aug 2019

Tinichigiu / Pregatitor auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunoscator al tehnicilor de tinichigerie, pregatire si vopsire auto. Experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Reparatii pentru autoturisme si autoutilitare marca Ford.

ATI Motors Holding și-a început activitatea în Iași odată cu deschiderea showroomului 3S Ford în mai 2011. Pe pacursul celor 5 ani de activitate, ATI Motors Holding a primit de doua ori premiul Chairman Award - decernat în 2012 (Praga) & 2015 (Valencia). Acest premiu certifică faptul că am obținut cele mai bune rezultate în activitățile de vânzări / marketing / service din rețeaua Ford România. Din 2012 (dupa doar jumate de an de la intrarea in reteaua Ford Romania) suntem dealerul auto numarul 1 in Iasi - din marcile auto de import.

Expirat
Tinichigiu / Pregatitor auto  -  ATI Motors Holding - Dealer Ford Iasi

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles