Gratis

TINICHIGIU AUTO / VOPSITOR AUTO

Autowab S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Calificare in domeniu.
Abilitati tehnice deosebite.
Riguros, serios, capacitate de organizare a muncii.
Calitate deosebita a reparatiilor.
Bun coleg, capacitate de a lucra in echipa.

Descrierea jobului

Efectueaza constatarile tehnice, in vederea stabilirii necesarului de piese de schimb si materiale necesare.
Executa lucrarile de tinichigerie (demontari, reparatii) / vopsitorie inscrise in comanda de reparatie.
Capacitate de a se incadra in termenele stabilite.
Efectueaza controlul final al lucrarilor.
Executa si alte sarcini ale conducerii companiei.
Bonusare in functie de realizari.

Companie ce activeaza de peste 20 ani in domeniul intretinerii si reparatiilor de autovehicule.
Efectueaza reparatii de mecanica, tinichigerie, vopsitorie, diagnoza auto
Consultanta in domeniul asigurarilor auto.
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 24 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024