Publicat 21 Sep 2017 | Reactualizat 17 Oct 2017 | Expiră 21 Oct 2017

Tinichigii

20 posturi

Candidatul ideal

Disponibil pentru relocare în Olanda
Fara frica de înălțime
Disponibil timp de cel puțin 6 luni
Experiență cu diferite tipuri de acoperișuri
Puteți lucra cu plumb, cupru, plastic de zinc și bitum
Capabil sa discute usor cu alți oameni
Disponibil pentru a lucra cu program flexibil
Vorbitor de engleză sau germană pentru a putea comunica cu clientii

Descrierea jobului

Ce oferim:

O un loc de munca frumos într-o echipă tânără și dinamică
Cazare si asigurare de sanatate
Contract legal și salariul potrivit legii
Într-o echipă cu un maistru olandez veți repara acoperișurile sau veți renova acoperișurile existente.
Vă interesează o slujbă frumoasă cu oportunități de creștere? Vă rugăm să contactați și să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: contact@aannemerdirect.nl
Pentru mai multe informatii:

www.aannemerdirect.nl
Place-ne pe facebook
AannemerDirect este certificat NBBU, NEN și VCU

AannemerDirect este o companie care se ocupă în principal de construirea și finalizarea proiectelor de construcții de seră și de furnizarea de servicii de personal în sectoare precum ospitalitatea, hotelurile, construcțiile, infrastructura și comerțul cu amănuntul. Oferim clienților noștri cu reputație muncind la municipii, stații, spitale și multe alte clădiri de birouri și centre comerciale. Recent, am oferit numeroase proiecte pentru Golful Hudsons, un lanț canadian de retail care a deschis mai multe locații în Olanda. Pentru sectorul ospitalitate, infrastructură, construcții și producție, noi furnizăm angajați pentru diverși clienți.

Tinichigii  -  AannemerDirect