Publicat 06 Ian 2017 | Reactualizat 06 Feb 2017 | Expiră 07 Feb 2017

Területi képviselő / Reprezentant vanzari

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
- Középfokú műszaki végzettség,
- Kiváló kapcsolatteremtő képesség, kiemelkedő szervezési, tárgyalási és kommunikációs készségek,
- Határozott, meggyőző fellépés, rugalmasság,
- Ügyfélorientált szemléletmód
- Önálló munkavégzés, kreativitás, eredmény orientáltság
- B kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
- Területi képviselői területen szerzett tapasztalat

Descrierea jobului

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
- Meglévő ügyfélkörrel fennálló kapcsolatok magas szintű ápolása
- Potenciális ügyfelek felkutatása,
- Termékbemutatás, műszaki tanácsadás
- kapcsolódó adminisztráció, ajánlattétel, szerződések megkötése
- Konkurenciafigyelés
- Munkavégzés helye: Kolozs, Fehér, Beszterce-Naszód, Szeben, Maros megyék

AMIT KÍNÁLUNK:
- Munkavégzéshez céges autó
- Tablet
- Mobiltelefon
- Képzések
- Versenyképes jövedelem

Descrierea companiei

Rotrade Service SRL, 1995-től tevékenykedünk a román piacon, ipari kereket és görgőket forgalmazunk. www.rotradeservice.ro

A fényképes magyar nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled (utóbbi nem kötelező) ide küldd: biro.zoltan@rotradeservice.ro

Expirat
Területi képviselő / Reprezentant vanzari  -  Rotrade Service SRL