Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 16 Mai 2019 | Expiră 22 Mai 2019

Terapeut tratamente corporale - nu necesita experienta

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

OFERIM TRAINING- NU NECESITA EXPERIENTA.
Avem nevoie de o persoana cu bune abilitati de comunicare, capabila sa interactioneze cu orice fel de clienta.

Cautam o persoana serioasa, comunicativa,vorbareata dispusa sa invete. Persoana angajata trebuie sa inteleaga ca daca oferim servicii de calitate, incasarile vor creste, iar venitul ei de asemenea.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- executarea de tratamente corporale in salon slabit pentru femei ( se asigura training );

- realizarea programarilor;

- evidenta incasarilor..

Beneficii:

- salariu 1500 lei + comision incasari din tratamente corporale/faciale;
- carte de munca 8 ore;
- program de luni-vineri 13.00 - 21.00 si sambata 9.00 - 15.00, 2 sambete pe luna libere, duminica nu se lucreaza.

Salon de infrumusetare cu vechime de 11 ani de zile pe piata in Bucuresti, Iasi, Cluj-Napoca, Craiova. Posturile sunt pentru sediul din Bucuresti, Unirii ( aprox 5 min de mers pe jos metrou Piata Unirii ).

Expirat
Terapeut tratamente corporale - nu necesita experienta  -  FOR YOUR CAR GARAGE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles