Gratis

TELEPHONE ACCOUNT MANAGER

ORANGE ROMÂNIA
5 poziții

Candidatul Ideal

CANDIDATUL IDEAL
Persoanele pe care le cautam este necesar sa detina abilitati de comunicare, relationare, atitudine pozitiva si experienta in domeniul vanzarilor, astfel incat sa oferim clientilor o experienta de cea mai buna calitate.

Descrierea jobului

CUNOSTINTE SI COMPETENTE NECESARE ROLULUI

Ai capacitate de lucru in echipa;
Ai incredere in fortele proprii si vrei constant sa te dezvolti;
Ai capacitate de invatare, adaptare la situatii noi, dinamism, bun comunicator;
Ești o persoana organizata, cu bune abilitati de planificare
Ai atitudine pozitiva si orientare catre rezultate si solutii;
Ai experienta si abilitati in domeniul vanzarilor, negocierii, managementului de conturi si management de portofoliu;
Ai dorinta de indeplinire a obiectivelor in termenele date, atingand rezultatele asteptate;
Cunostinte bune de operare in Microsoft Office (Word, Excel, Outlook).
DESCRIEREA JOBULUI

Stabileste si mentine o buna relatie de comunicare si colaborare cu clientii din portofoliul alocat;
Trateaza solicitarile clientilor din portofoliu, avand atat suportul managerului, cat si al echipei;
Identifica oportunitati de vanzare, promoveaza si propune solutii de telecomunicatii precum telefonie mobila, internet fix, internet mobil si televiziune clientilor, pentru atingerea obiectivelor lunare;
Atinge obiectivele stabilite de companie ca target prin vanzare consultativa;
Contacteaza proactiv clientii cu ocazia campaniilor organizate intern;
Participa activ la training-uri.
SE OFERA

Salariu fix;
Contract de munca pe o perioada nedeterminata;
Comision lunar din vanzari;
Bonuri de masa 660 lei (30 lei/zi);
Abonament medical Regina Maria;
Training si plan de dezvoltare;
Laptop si telefon mobil cu abonament
Program Luni - Joi: 8:30-16:30, de la birou;
Happy Friday - Home Office, program 8:30-14:00;
Sarbatori legale libere;
Mediu de lucru civilizat si prietenos, intr-o locatie centrala aproape de mijloacele de transport.

Descrierea companiei

DESCRIEREA COMPANIEI
Brandbe este partener Business al Orange Romania Communications si este o companie in plina dezvoltare infiintata in 2011, ce are in spate un management cu o vasta experienta in domeniul vanzarilor, negocierii, managementului de conturi si management de portofoliu.
Tinand cont de contextul economic prezent, de saturatia pietei pentru foarte multe domenii de activitate, de concurenta acerba, orientarea spre client si catre solutii devine un element definitoriu in decizia de cumparare si in a oferi clientilor o experienta placuta.
Echipa noastra este formata din colaboratori cu vasta experienta si cu performante exceptionale, care au dat dovada de competentele necesare in procesele de recrutare si care se potrivesc valorilor companiei noastre.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024