Telecoms Surveyor

Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Detalii despre abilitățile/experienta/aptitudinile speciale necesare
  • Permis de conducere
  • Cazier juridic permis conducere( eventuale puncta penalizare)• Experiență de lucru cu sisteme IT și de telecomunicații
  • Abilități puternice de comunicare
  • O abordare entuziastă a siguranței și a lucrului eficient

Details of special skills/experience/aptitudes needed
  • Full clean driving licence
  • Experience of working with IT and telecommunications systems
  • Strong communication skills
  • An enthusiastic approach to safety and working efficiently

Descrierea jobului

Domenii principale de responsabilitate

Documentation
  • Efectuarea de sondaje la fața locului în domeniul telecomunicațiilor și păstrarea înregistrărilor exacte și actualizate.
  • Mentinerea documentatiei referitoare la sarciile de serviciu.
  • Menținerea obiectivelor zilnice și actualizarea după caz.
Protectia muncii
  • Asigurarea faptului că lucrați în conformitate cu reglementările relevante actuale
  • Lucrul la sisteme de siguranță, evaluări de risc și permise
General
  • Orice alte îndatoriri după cum se poate aștepta în mod rezonabil.
Ore de lucru
  • De luni uni până vineri
  • Exista posibilitatea de orele suplimentare sau munca in weekend
  • Acoperire la nivel național
Detalii despre educația necesară și calificările necesare
  • Experiență în Telecom Surveyor cu pregătire relevantă
Beneficii
  • Salariul poate ajunge pana la €900 pe saptamana.
  • Cazare asigurata de angajator in functie de cerintele proiectului.
  • Aprovizionat cu vehicule / unelte / echipamente / materiale ale companiei și combustibil.

Main responsibility areas:
  • Undertaking on-site telecoms surveys and keeping accurate, up-to-date records.
  • Maintaining documentation relating to job packs.
  • Maintaining your daily targets and updating as necessary.
Customer Service
  • Delivering a consistently high level of customer service.
Health and Safety
  • Working and ensuring that you work within the current relevant regulations.
  • Working to safety systems, risk assessments and permits
General

Any other duties as may be reasonably expected.

Working hours
  • Monday to Friday
  • Occasional weekend work/overtime maybe required
  • Covering nationwide
Benefits
  • Potential salary €900 per week
  • Accommodation provided where necessary
  • Supplied with company vehicles / tools / equipment /materials and fuel.
Publicat 8 nov. 2021 Reactualizat 6 dec. 2021 Expiră 8 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos