Gratis

Tehnoredactor - Secretar notariat

BIN SILVIA BARLADEANU
2 poziții

Candidatul Ideal

Societatea Profesională Notarială Barladeanu își caută colegi pentru poziția de tehnoredactor - secretar notariat.

CERINTE:
– abilități de comunicare și relaționare interumană (amabilitate, disponibilitate și deschidere față de clienți și membrii echipei);
– rapiditate și acuratețe în tehnoredactarea actelor notariale în baza documentației puse la dispoziție și a prevederilor legale aplicabile;
– cunoștințe de operare PC (pachetul Microsoft Office);
– rigurozitate în respectarea termenelor-limită și a sarcinilor.

Descrierea jobului

– asigurarea relației directe cu publicul într-un mod deschis, amabil și profesionist și pastrarea corespondenței specifice via email sau telefon;
– tehnoredactarea actelor notariale;
- pregătirea documentației necesare întocmirii actelor și informarea clienților cu privire la documentele necesare în vederea încheierii acestora;
– verificarea și înscrierea acestor acte în registrele electronice notariale.

Descrierea companiei

Birou Notarial cu sediul in Bucuresti, Sector 4.
Tel: 0727373131
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024