Tehnicieni si ingineri in domeniul electric

GHP Systems - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ai cunoștințe in domeniul electric/electronic/IT?
Esti o persoană cu spirit de echipă, activă și dornică de a învăța lucruri noi?

Alătură-te echipei noastre!
Trimite-ne CV-ul tău la adresa: office@ghpsystems.ro sau sună la nr. de tel.: 0731/320.994

Descrierea jobului

Ce va face noul coleg?

1. Va instala rețele și instalații electrice.
2. Va monta echipamente și sisteme de securitate.
3. Va instala echipamente și rețele de date.
4. Va participa la intervențiile de întreținere a sistemelor deja instalate.

Suntem prezenți pe piața instalatiilor electrice, a infrastructurii de date, a sistemelor de securitate și echipamentelor IT de peste 10 ani.

Ce include pachetul de beneficii?

1. Salariu fix la care se adaugă bonusuri.
2. Bonus de performanta anual.
3. Ore suplimentare platite.
4. Diurna pentru zilele cu deplasari.
5. Masina de serviciu in functie de experienta si implicare.
6. Seriozitate, salariul și primele / bonusurile le vei primi fără întârzieri de fiecare dată!.
7. Atmosferă de lucru plăcută, echipa tanara.
8. Acces la diferite cursuri de specializare și certificare.
9. Posibilitatea de a evolua în cadrul firmei sau a grupului de firme.

Facem parte dintr-un grup de firme ce activează în domenii precum:
Consultanță, proiectare, instalare și întreținere: rețele și instalații electrice, infrastructura de voce-date, sisteme de securitate, cablare structurată, automatizări și soluții IT&C;
Distribuție de materiale și echipamente în domeniul instalațiilor electrice, sistemelor de securitate și IT;
Producție și asamblare de tablouri electrice și de automatizări;
Dezvoltare de software și aplicații web la comandă;
Consultanță tehnică și juridică.

Publicat 11 nov. 2021 Reactualizat 23 nov. 2021 Expiră 11 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos