de ani Fără Frică...

Publicat 08 Mar 2019 | Reactualizat 05 Apr 2019 | Expiră 08 Apr 2019

Tehnician

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Avem performante remarcabile intr-un domeniu al inovatiei si plin de provocari. Instalam antene, routere, switch-uri, servere si alte echipamente specifice.
Daca esti o persoana ambitioasa si cu simt practic te asteptam sa faci parte din echipa noastra.
*Daca nu ai experienta te vom ajuta sa te integrezi si vei invata de la noi tot ceea ce stim.

Descrierea jobului

Descriere job:
-instalarea de antene si echipamente de telecomunicatii pentru operatorii de telefonie mobila;
-lucru la inaltime;

Beneficii:
-venituri salariale atractive;
-calificarea la locul de munca;
-participarea la cursuri in domeniu si obtinerea de certificari;
-posibilitatea dezvoltarii personale si profesionale alaturi de colegi deosebiti;

Telecomunicatiile se schimba cu o viteza fantastica pentru ca modul in care comunicam este diferit. Din 2008 contribuim pe partea de instalare la dezvoltarea retelelor pentru marii operatori de telefonie mobila. Oferim servicii de cea mai buna calitate pentru ca punem pasiune in ceea ce facem. Instalam link-uri PDH si SDH cu antene la inaltime, routere, switch-uri, multiplexoare, servere, iar faptul ca suntem mereu in pas cu tehnologia ne recomanda ca fiind cei mai buni.

Expirat
Tehnician  -  Livetel

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles