de ani Fără Frică...

Publicat 29 Ian 2016 | Expiră 01 Mar 2016

TEHNICIAN VIDEO

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Experienta minim 3 ani pe un post similar
• Cunoasterea temeinica a echipamentelor video
• Capacitate de organizare si prioritizare
• Disponibilitate pentru program prelungit si deplasari in tara
• Cunostinte de limba engleza
• Abilitati de comunicare si lucru in echipa

Descrierea jobului

Job-ul consta in:

• Operarea regiilor video si data
• Montarea/demontarea si operarea echipamentelor video pentru diverse evenimente
• Asistenta tehnica de specialitate pe timpul desfasurarii diverselor evenimente: concerte live, conferinte, etc.

Iti oferim:
• Suport pentru imbunatatirea continua a cunostintelor
• Echipa tanara cu experienta de peste 7 ani in domeniu
• Proiecte diverse, atmosfera degajata

360 Revolution este o companie specializata in organizarea de evenimente (conferinte, lansari de produse, targuri si expozitii, campanii, evenimente culturale si de marketing); solutii complete pentru crearea si implementarea de concepte de evenimente, consiliere, pre si post productie.

Expirat
TEHNICIAN VIDEO  -  SC 360 Revolution SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles