Tehnician Video - Evenimente

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Experienta in domeniul evenimentelor
Constituie un avantaj cunoasterea urmatoarelor aplicatii software:
- VMIX, Resolume
- Microsoft Office (Powerpoint)
- ZOOM, Webex, Microsoft Teams
Disponibilitate pentru deplasari
Nivel ridicat de seriozitate

Descrierea jobului

Montare si demontare echipamentelor tehnice (videoproiectoare, ecrane LED, plasme, media server) pentru diverse evenimente (conferinte, congrese, lansari de produse, expozitii, evenimente online/hybrid etc.)
Asistenta tehnica pe toata durata evenimentului
Activitate la sediul companiei (mentinerea in conditii optime a echipamentelor tehnice).

Echipamente Audio Video este un partener esential in industria evenimentelor din domeniul public si privat, oferind servicii complete (inchiriere echipamente tehnice, asistenta si consultanta tehnica), adecvate fiecarui tip de eveniment in parte: targuri, expozitii, petreceri de firma, congrese, conferinte, seminarii, evenimente online/hybrid, conferinte de presa, lansari de produs etc.

Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 21 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022