Publicat 13 Dec 2017 | Expiră 13 Ian 2018

Tehnician telecomunicatii

4 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii/scoala profesionala de profil telecomunicații,electronica sau electrotehnica;
Experienta in instalarea si intretinerea sistemelor de detectie si semnalizare incendiu, efractie, CCTV, control acces, interfonie si videointerfonie, sonorizare PA constituie un avantaj
Cunostinte minime despre retele structurate de distributie voce/date;
Experienta in cablajul sistemelor, pat de cablu, tub PVC, etc.;
Disponibilitate deplasari;
Fire dinamica si responsabila;
Abilitati de analiza si planificare;

Descrierea jobului

Realizarea cablajului si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate tehnica, conform proiectelor;
Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate ( sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu, audio si videointerfonie, automatizari;
Acordarea de suport tehnic cand este cazul.
Responsabilitati:
Oferta (bonusuri, beneficii):
- oferta salariala in functie de experienta,cunostinte si implicarea in activitatile din cadrul companiei
- posibilitatea de participare la training-uri si cursuri specifice sistemelor de securitate;
- mediu de lucru placut intr-un colectiv tanar;
- echipament adecvat.
- bonuri de masa

Va punem la dispozitie o retea profesionista de echipe specializate in activitatea de mentenanta si facility management de consultanta, proiectare, instalare, intretinere sisteme securitate impreuna cu o gama completa de servicii de monitorizare, interventie si paza umana a obiectivelor in dorinta de a raspunde cat mai exact tuturor necesitatilor clientilor.

Expirat
Tehnician telecomunicatii  -  Dasitrade S.R.L.