Publicat 30 Apr 2005 | Reactualizat 17 Mai 2005 | Expiră 31 Mai 2005

Tehnician Telecomunicatii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Absolvent studii medii
Disponibilitate pentru lucru la inaltime
Disponibilitate full-time
Avantaje:
Cunostinte operare calculator
Cunostinte instalari/cablari retele

Descrierea jobului

Oferta este valabila in Bucuresti.
Job-ul consta in: instalari accese client si antene radio-comunicatii in zona de responsabilitate

\"IDILIS\" Internet Service Provider la nivel national activ pe piata romaneasca inca din 2001. Ofera servicii de conectare la Internet prin fibra optica, ADSL, SHDSL, wireless, linii digitale, dial-up.Fax: 208 2801; E-mail: jobs@idilis.net; www.idilis.net;

Expirat
Tehnician Telecomunicatii  -  IDILIS SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles