Tehnician telecomunicatii ,alpinist,proiecte Belgia,Germania

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 - 3500 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- studii medii sau superioare in domeniul electric,electronic,telecomunicatii,mecanic
- operare calculator cu soft specific
- persoana motivata,energica,gandire pozitiva
- capabilitati de lucru la inaltime
- nivel bun de limba engleza
- permis conducere categoria B

Descrierea jobului

- instalare sisteme electrice si de comunicatii
- configurarea echipamentelor de telecomunicatii
- intocmirea documentatiei specifice pentru acceptante
- traininguri de pregatire si perfectionare profesionala in Romania si Belgia,Germania

Pachet de beneficii atractive,motivante,bonusuri; performante apreciate si recompensate

Companie in domeniul electric si telecomunicatii infiintata in anul 2004 avand ca beneficiari firme de renume ca Orange,Telekom,Vodafone,ZTE,Huawei,Alcatel,Nokia,T-Mobile si Telefonica Germania,Vodafone UK
Publicat 22 apr. 2022 Expiră 22 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos