Publicat 02 Aug 2019 | Reactualizat 01 Sep 2019 | Expiră 02 Sep 2019

Tehnician Sisteme Securitate

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent liceu cu profil electronic, energetic, telecomunicatii etc.
- de preferat, experienta instalatii / echipamente de securitate, control acces, efractie, incendiu sau domenii inrudite - telecomunicatii.
- permis categoria B, de preferat
- limba engleza - nivel mediu
- de preferat, cunostinte pc / soft-uri securitate
- autodidact - disponibilitate pentru deplasari / lucru pe interventii

Descrierea jobului

- derularea activitatilor de instalare sisteme de securitate: control acces, TVCI, antiefractie, antiincendiu in mediu industrial si cladiri de birouri
- derularea activitatilor de service si mentenanta preventiva
- asigurarea suportului tehnic pentru dispecerat

- posibilitate de promovare ca sef departament.

Global Security este o companie de top in domeniul securitatii si al situatiilor de urgenta din Romania, extinsa la nivel national, insumand aproximativ 1000 de angajati. Ofera mediu de lucru stabil, profesional, legal, cu sanse reale de invatare si promovare.

Expirat
Tehnician Sisteme Securitate  -  Global Security Sistem

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles