Publicat 20 Mai 2019 | Reactualizat 17 Iun 2019 | Expiră 20 Iun 2019

Tehnician sisteme securitate salariu motivant

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte electronice de baza,
- Experienta in instalarea si intretinerea sistemelor de securitate
- Experienta in cablarea sistemelor de curenti slabi
- Abilitati de lucru in echipa, seriozitate, corectitudine
- Disponibilitate deplasari in tara
- Curs tehnician sisteme securitate (constituie avantaj)
- Permis Cat. B (constituie avantaj)

Descrierea jobului

CERINTE

- Pregateste si desfasoara lucrarile de instalare a sistemelor de securitate
- Realizeaza cablajul necesar sistemelor de securitate conform proiect tehnic
- Instaleaza echipamente pentru sistemele de detectie, semnalizare si alarmare la incendii
- Instaleaza echipamente pentru sistemele de detectie si alarmare la efractie, sisteme control acces, sisteme de supraveghere video.
- Pune in functiune echipamentele și sistemele tehnice instalate
- Asigura mentenanta sistemelor instalate
- Asigura service-ul sistemelor instalate

BENEFICII

- Salariu motivant
- Prime in functie de lucrari
- Cursuri de specialitate

Companie specializata in instalarea si intretinerea sistemelor de securitate si a instalatiilor de joasa tensiune, angajam tehnician sisteme.

Expirat
Tehnician sisteme securitate salariu motivant  -  Security Technology Manufacturing SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles