TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • persoana dinamica, flexibila, cu spirit de echipa, profesionalism si initiativa;
  • persoana responsabila, interesata de o colaborare de lunga durata;
  • persoana care are capacitatea de a reactiona rapid si de a lua decizii corecte, asumandu-si responsabilitati.

Descrierea jobului

Tehnicianul de Sisteme de Securitate trebuie:
  • sa aibe cunostinte minime despre sisteme de securitate;
  • sa aibe cunostinte minime de electricitate:
  • sa aibe cunostinte minime pc;
  • experienta in domeniu de minim un an constituie un avantaj, dar nu este obligatorie;
  • curs de tehnician de sisteme de securitate absolvit este recomandat, dar nu obligatoriu (se poate efectua ulterior in cadrul firmei noastre);
  • limba Engleza este necesara macar la nivel de incepator;
  • permis categoria B.
Vă oferim:
- Calificare gratuită prin Certificat de Calificare pentru funcţia de Tehnician pentru sisteme de detecţie, supraveghere video, control acces, recunoscut de Ministerul Muncii şi Autoritatea Naţională pentru Calificari;
- Traininguri personalizate la locul de muncă (teorie şi practică);
- Salariu atractiv;
- Punctualitatea plăţii salariilor;
- Stabilitate la locul de muncă;

Grup de companii si organizatii non-profit, recunoscut la nivel national ca reper in urmatoarele domenii:
- servicii de securitate a bunurilor si protectie a persoanelor;
- servicii medicale de urgenta, transport medicalizat si nemediaclizat, medicina muncii si de familie;
- activitati de motorsport ( motociclism si auto off-road )
- activitati umanitare de:
• limitare si inlaturare a efectelor accidentelor, dezastrelor si calamitatilor naturale;
• sprijinire a oricaror persoane aflate în nevoie.
Publicat 22 oct. 2021 Reactualizat 19 nov. 2021 Expiră 21 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos