Publicat 01 Mar 2021 | Reactualizat 29 Mar 2021 | Expiră 01 Apr 2021

Tehnician sisteme de securitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutăm un coleg care să ocupe postul de tehnician sisteme de securitate. Trebuie neapărat să fii o persoană serioasă, dornică de muncă și de a învăța. Experiența constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Instalarea sistemelor de securitate tip supraveghere video, detectie efractie sau control acces.

Companie autorizata de Inspectoratul General de Politie pentru instalarea sistemelor de securitate.

Expirat
Tehnician sisteme de securitate  -  Microguard S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles