de ani Fără Frică...

Publicat 06 Nov 2019 | Reactualizat 04 Dec 2019 | Expiră 07 Dec 2019

Tehnician Sisteme de securitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii tehnice finalizate (electric, electromecanic, automatizări / sisteme integrate, electrotehnică generală);
  • Cunoștințe de instalare și service de echipamente de securitate, detectie a incendiului, CCTV, control acces;
  • Experiență relevantă: minim 1 an în domeniul sistemelor de securitate;
  • Certificat de calificare ca Tehnician sisteme de securitate;
  • Capacitatea de a citi si interpreta scheme electrice.

Descrierea jobului

  • Execută lucrări de întreținere generală ale echipamentelor/instalațiilor de securitate, detecție și stingere a incendiului, TVCI, control al acces, detecție a efractiei;
  • Întocmește lista de piese de schimb, a echipamentelor și a consumabilelor în funcție de necesități;
  • Completează rapoartele de mentenanță generală preventivă și corectivă, precumși fișele(situațiile) pentru intervențiile corective (și de service) efectuate.

Cris-Tim este una dintre cele mai cunoscute companii de pe piața de mezeluri din România, la baza căreia stau câteva valori importante: grija pentru oameni, responsabilitatea, inovația, tradiția și calitatea. Oferim o gamă diversificată de produse alimentare, sigure și proaspete.

Așa am clădit Cris-Tim. Suntem mândri de relația strânsă pe care o avem cu clienții nostri și suntem hotărâți să fim aproape de ei și de partenerii noștri mai departe, pentru a construi împreună viitorul pe care ni-l dorim.

Expirat
Tehnician Sisteme de securitate  -  Grup Cris-Tim

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles