Publicat 13 Mai 2019 | Reactualizat 10 Iun 2019 | Expiră 13 Iun 2019

TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii;
- Deţine cunoştinţe de instalare şi service echipamente de securitate, detecţie incendiu, TVCI, configurări soft şi aplicaţii pentru echipamentele din sistemele de securitate;
- Experienţă în domeniul instalării şi programării centralelor anti-efracţie;
- Permis conducere categoria B.

- Persoană care dă dovadă de: integritate, seriozitate, responsabilitate;
- Loialitate, spirit de echipă, orientare către client şi către rezultat;
- Încadrarea în termene şi prioritizarea acţiunilor;
- Dorinţă permanentă de perfecţionare şi avansare în cariera, automotivare;

Descrierea jobului

- Execută lucrări de instalare/ întreţinere generală a echipamentelor/sistemelor de securitate, detecţie incendiu, TVCI, control acces, stingere incendiu şi efracţie;
- Programează sistemele de securitate instalate;
- Instruieşte personalul desemnat de către beneficiar;
- Desfăşoară activităţi de service în garanţie şi postgaranţie.
Vă oferim:
- Calificare gratuită prin Certificat de Calificare pentru funcţia de Tehnician pentru sisteme de detecţie, supraveghere video, control acces, recunoscut de Ministerul Muncii şi Autoritatea Naţională pentru Calificari;
- Calificare gratuită Electrician, recunoscuta de ANRE;
- Traininguri personalizate la locul de muncă (teorie şi practică);
- Salariu atractiv;
- Punctualitatea plăţii salariilor;
- Stabilitate la locul de muncă;

Grup de companii si organizatii non-profit, recunoscut la nivel national ca reper in urmatoarele domenii:
- servicii de securitate a bunurilor si protectie a persoanelor;
- servicii medicale de urgenta, transport medicalizat si nemediaclizat, medicina muncii si de familie;
- activitati de motorsport ( motociclism si auto off-road )
- activitati umanitare de:
• limitare si inlaturare a efectelor accidentelor, dezastrelor si calamitatilor naturale;
• sprijinire a oricaror persoane aflate în nevoie.

Expirat
TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE  -  S.C. BGS TEHNIC S.R.L.