Gratis

TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE (PRAHOVA)

Grup Cris-Tim

Candidatul Ideal

O persoana pozitiva si optimista cu foarte bune abilitati de comunicare, dinamism, adaptare usoara la schimbare, initiativa, empatie, atitudine pozitiva si o conduita corecta, civilizata fata de toate persoanele cu care intra in contact.

Ce ne dorim de la tine?
  • Experienta ca tehnician sisteme de securitate de minimum 5 ani;
  • Cunoasterea echipamentelelor de securitate;
  • Certificare technician ARTS sau echivalent;
  • Studii tehnice de profil sau cursuri de calificare urmate anterior;
  • Cunostinte de cablare structurata si retelistica;
  • Permis de conducere;
  • Disponibilitate pentru lucru in sistem planificat cu rute zilnice;
  • Dorinta de a asimila noi tehnologii;
  • Persoana responsabila, ordonata, organizata.
  • Disponibilitate pentru deplasare in tara la depozile noastre

Descrierea jobului

Ce vei face tu?
  • Instaleaza si pune in functiune Sisteme de Securitate (Supraveghere Video, Detectie Efractie, Detectie Incediu, Securitate Perimetrala, Control Acces, Pontaj, Sisteme Integrate);
  • Deruleaza activitati de mentenanta si service pentru sistemele de securitate (curatare, reparatii, testari functionalitate, punere in functiune, etc.);
  • Efectueaza interventii preventive/corective;
  • Efectueaza operatiuni tehnice de extindere a sistemelor (cablare, conectare etc);
  • Configureaza softuri de aplicatie si intervine operativ pentru rezolvarea incidentelor;
  • Intocmeste rapoartele de mentenanta precum si fisele pentru interventiile efectuate;
  • Asigura suportul tehnic, analizeaza cauzele defectiunilor si propune lista de piese de schimb, a echipamentelor si a consumabilelor;
  • Colaboreaza cu echipa din Dispecerat pentru solutionarea si inchiderea solicitarilor.

Ce iti oferim?
Un job intr-o companie de renume
Posibilitatea de a te dezvolta
Stabilitate
Contract pe perioada nedeterminata
Posibilitatea de avansare
Instrumente/utilaje de lucru performante
Pachet salarial motivant
Abonament medical
Pachete de beneficii conform politici de resurse umane
Grija pentru oameni

Compania noastra, pe langa numele atat de cunoscut cu care ne mandrim si eticheta curata, este si un grup integrat din punct de vedere organizațional, cu 2600 de angajați care activeaza și performeaza în toate liniile de business-producție de preparate din carne, preparate din lactate, ready meal, fermă de animale, podgorie, ospitalitate si firmă de contrucții civile/industriale.
Cea mai importantă valoare pe care o avem, o apreciem și o prețuim sunt oamenii. Oamenii Cris-Tim. Echipa!

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024