Tehnician Service

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cum sa faci parte dintr-o companie care include oamenii din echipa in planul ei de crestere si evolutie, este deschisa spre inovatie si in cautare de clienti care apreciaza calitatea produselor, a serviciilor si totodata sinceritatea si transparenta echipei noastre?
Tu stii deja daca este pentru tine un astfel de mediu insa la fel ca tine, si noi avem nevoile noastre de care te rugam sa tii cont pt a putea avea o colaborare de durata, asa cum ne dorim cu totii.
Asadar, te rugam sa citesti punct cu punct ce ne dorim noi de la tine ca TEHNICIAN SERVICE:
*sa detii permis de conducere categoria B
*sa detii sau sa fii interesat sa dobandesti alaturi de noi abilitati de service, productie si asamblare echipamente de spalare, decolmatare, hidrosablare, componente de statii de spalare self service
*sa ai disponibilitate de a efectua ore suplimentare, deplasari in interes de serviciu in afara localitatii cand e necesara o interventie de urgenta
*sa ai dorinta de a invata gestionarea documentelor specifice activitatii de service si de a respecta procedurile interne ale companiei
Si daca per ansamblu cele mai sus enumerate potrivesc cu tine si iti pare clar si interesant, haide sa facem echipa impreuna! Putem sa-ti spunem ca oamenilor le place sa stea langa noi iar scopul nostru este sa incercam sa fim mai buni de fiecare data, sa reactionam prompt la nevoia clientului, sa respectam promisiunile si perioadele de timp la care ne-am angajat, si sa incheiem ziua cu cel putin 3 reusite pt care sa fim recunoscatori.
Analizeaza daca este pentru tine si actioneaza sunand la 0745330917 pt a programa o intalnire cu Manager Operational Calina.
O zi frumoasa iti dorim!

Descrierea jobului

preia utilajele in service pe baza fisei de primire produs in service
completeaza obligatoriu fisa de interventie service si evalueaza utilajul in maxim 24 de ore de la preluare
transmite toate informatiile necesare in vederea intocmirii ofertei
primeste piese necesare reparatiei, executa reparatia, informeaza despre eventuale situatii neprevazute aparute pe parcursul manoperei de service, completeaza toate rubricile din fisa de interventie service, testeaza echipamentul reparat impreuna cu clientul, inapoiaza clientului piesele inlocuite
primeste comanda de productie si asamblare echipamente/aparate doar pe baza fisa de produs, executa comanda in zona de productie si noteaza in fisa de produs seria
testeaza si regleaza aparatul construit conform specificatiilor din fisa produs

Pentru mai multe videoclipuri accesati pagina de youtube a firmei:

Si abonati-va pentru noi videoclipuri.

Publicat 20 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos