Publicat 06 Sep 2019 | Expiră 07 Oct 2019

TEHNICIAN SERVICE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

PREGATIRE SI COMPETENTE:

  • Studii in domeniul tehnic, minim liceu.
  • Experienta pe un post similar minim 5 ani.
  • Bune abilitati de comunicare.
  • Pasionat de instalatii si tehnologie.
  • Cunostinte de baza utilizare calculator.
  • Permis de conducere categoria B valid.
  • Persoana organizata.

Descrierea jobului

SARCINI SI RESPONSABILITATI PRINCIPALE:

  • Servisare instalatii frigorifice ce folosesc refrigeranti naturali(CO2; Propan) si clasici.
  • Cunostinte mecanice si electrice foarte bune.
  • Certificare AGFR este considerata un avantaj.
  • Certificare ANRE este considerata un avantaj
  • Expert in analiza cauzelor de defect.
MEDIU DE LUCRU SI BENEFICII:
  • Ascultam cu interes informatiile transmise si tratam toti angajatii nostri cu respect.
  • Suntem devotati dezvoltarii profesioanle si personale a angajatilor nostri.
  • Sustinem si urmarim dezvoltarea continua a angajatilor nostri pentru imbunatatirea cunostintelor si capabilitatilor acestora.
  • Pretuim diversitatea culturala si individuala, si urmarim sa ne impartasim deschis ideile.
  • Salariu si beneficii in functie de performanta.
Daca considerati ca va incadrati in cerintele descrise, va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra la urmatoarea adresa de e-mail si telefon:
George Marica: +40 212 500 449
george.marica@carrier.com

Carrier este liderul mondial in furnizarea de solutii de inalta performanta pentru refrigerare, incalzire si aer conditionat.
Angajatii nostri, produsele si serviciile furnizate creaza permanent un mediu confortabil, productiv si sanatos, indiferent de climat, asigurand siguranta pentru consumul uman a alimentelor de la transport pana la depozitare.

Expirat
TEHNICIAN SERVICE  -  Carrier chladici technika cz sro praga, sucursala bucuresti

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles