Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

TEHNICIAN SERVICE UTILAJE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Avem nevoie de coechipieri noi pentru zona de service si mentenanta!
Suntem furnizori pentru companii importante la nivel mondial astfel incat mediul de lucru este unul de nivel european.

Experiența înntr-un post similar este un plus, insa nimeni nu s-a nascut invatat si entuziasmul unui nou început iti asigura intreg sprijinul echipei noastre astfel incat sa avem o colaborare plăcută și de lungă durată.
Disponibilitatea pentru lucrul in echipa, flexibilitatea, asumarea responsabilitatii, comunicativitate, angajament, sunt cateva dintre calitatile pe care le cautam. Daca acestea sunt dublate si de buna dispozitie, altruism, constiinta lucrului bine facut, atunci esti ceea ce ne trebuie.

Fie ca esti la inceput de drum sau cu experienta in spate, iti oferim posibilitatea unei cariere de succes, astfel incat sa poti spune cu mandrie ca ai contribuit la realizarea de lucruri importante.
De aceea credem ca tu esti un om important pentru noi si te asteptam in echipa noastra.

Descrierea jobului

Ocupantul postului este responsabil cu efectuarea de lucrari de montaj, reparatii si intretinere pentru echipamente industriale si completarea documentatiei aferente.

Responsabilități principale:
- Preia sarcinile de serviciu de la superiorul direct
- Realizeaza lucrarile necesare cu inalt profesionalism si competenta.
- Planifică vizitele la clienti și înregistrează rezultatele acestor vizite
- Propune soluții în vederea optimizării lucrarilor
- Ofera numai solutii care sunt sunt perfect adaptate aplicației clienților
- Participă la orice activitate din companie în măsura în care poate oferi ajutor
- Se autoperfectioneaza permanent
- Acționează întotdeauna corect din punct de vedere deontologic
- Raportează săptămânal și lunar șefilor ierarhici

Cerinte:
- Minim studii liceale / profesionale, instruire pe profil mecanic, electromecanic, utilaj tehnologic, instalaţii;
- Experienţa pe o poziţie similară de cel puţin 3 ani constituie un avantaj;
- Limba engleză nivel conversaţional / mediu constituie un avantaj;
- Carnet de conducere, categ B;
- Cunostinţe operare PC- MS Office;
- Persoană organizată, motivată şi orientată către client;
- Orientat către obţinerea de rezultate, cu iniţiativă şi responsabil.
- Disponibilitate pentru deplasări in tara, acolo unde trebuiesc afectuate lucrari
- Abilități de comunicare, negociere
- Capacitatea de planificare a programului și de respectare a lui cu punctualitate

Beneficii Oferite
- mediu dinamic de lucru intr-o echipa performanta
- echipamente de lucru, birotica, IT si telecomunicatii
- instruire de specialitate
- salariu fix plus beneficii

Compania noastra activeaza la nivel national este specializata in furnizarea de solutii integrate pentru tratarea suprafetelor pentru piese din industrie, precum si pentru domeniile conexe.
Am devenit cu timpul o referinta in furnizarea de solutii profesioniste si inovative.
Suportul pertenerilor nostri externi si interni ne confera garantia unor echipamente si tehnologii de calitate excelenta.

Expirat
TEHNICIAN SERVICE UTILAJE  -  SUPRABLAST SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles