Gratis

Tehnician Service utilaje HoReCa si aparate de cafea

DACRIS IMPEX
5 poziții

Candidatul Ideal

Cautam candidati care sa detina:
  • Studii profesionale, liceale sau superioare (avantaj profil tehnic) - pentru postul de Tehnician Service Utilaje HoReCa
  • Studii profesionale sau liceale pentru postul de Asistent Tehnician Service
  • Peste 6 luni experiență în domenii conexe ( Specialisti / Tehnicieni, Service / Reparatii,
  • Productie, Inginerie, Auto / Echipamente) cerinta esentiala pentru posturile de tehnician si cerinta de dorit pentru postul de Asistent Tehnician
  • Experienta de mecanic cu abilitați electrice, electro-mecanic sau automatist
  • Abilitati de rezolvare a problemelor, de a lucra singur si in echipa
  • Permis de conducere categoria B
  • Persoana dinamica, deschisa la invatare, dezvoltare si performanta
  • Flexibilitate, bune abilitati de comunicare.
  • Capacitate mare de a se integra si de a lucra într-un sistem structurat.
  • Capacitatea de a intelege documentatii tehnice
  • Disponibilitate pentru deplasare în afara localitatii de resedintă si pentru program flexibil.
  • Corectitudine, angajament, responsabilitate si determinare in atingerea obiecivelor profesionale

Descrierea jobului

Responsabilitati
  • Instalare, service si reparatii pentru echipamente, utilaje si accesorii HoReCa
  • Efectuarea si consemnarea instruirilor externe efectuate la clienti
  • Intocmirea fiselor de reparatie interne si externe
  • Asigurarea necesarului propriu de piese de schimb, gestiunea corecta a acestora
  • Pregatire/testare echipamente inainte de livrare
  • Cunostinte de frigotehnie - reprezinta avantaj
  • Localizarea posturilor : Bucuresti
  • Aria activitatilor: Romania, Republica Moldova, Malta

Beneficii
  • Salarizare in functie de performantele realizate
  • Plata orelor suplimentare
  • Bonuri de masa
  • Decontarea cheltuielilor de deplasare si diurnal
  • participare la traininguri profesionale in strainatate, targuri si expozitii
  • Oportunitati de promovare

Dacris este o afacere de familie ce furnizează echipamente premium pentru restaurante și baruri în Romania, de peste 20 ani. Ne luptăm să fim lideri în industrie prin stabilirea relațiilor valoroase atât cu clienții cât și cu furnizorii.

Avantajul colaborării cu noi nu constă numai în posibilitatea de alegere a unor echipamente de înaltă performanță dintr-o gamă variată, ci și în acordarea consultanță de specialitate, proiectare, montaj, transport, punere în funcțiune, service prompt și complet, garanție și service post garanție.

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024