Gratis

Tehnician service - Punct de lucru Constanta

SC Titan Machinery Romania SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Abilitati avansate de utilizare si punere in functiune a echipamentelor agricole/de constructii.
  • Cunostinte tehnice cu privire la masinile si utilajele agricole/de constructii (preferabil din gama CASE).
  • Cunostinte bune de mecanica, hidraulica, pneumatica si electronica.
  • Persoana proactiva, orientata catre client si catre rezultate, capabila sa lucreze in echipa.
  • Abilitati de operare a calculatorului.
  • Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj.
  • Detinator permis de conducere categoria B.
  • Disponibilitatea de a se deplasa in regiunea de responsabilitate: aria judetelor arondate punctului de lucru al companiei (Constanta, Tulcea)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Monteaza, pune in functiune si repara masini si utilaje agricole (tractoare, combine, echipamente de erbicidat, prese agricole, pluguri, discuri, semanatoare, cositoare etc) si/sau utilaje de constructii (excavatoare, incarcatoare frontale, buldoexcavatoare, mini-incarcatoare, buldozere etc).
  • Efectueaza inspectia si pregatirea dinaintea livrarii utilajelor.
  • Localizeaza si diagnosticheaza corect defectul masinii/utilajului; stabileste necesarul de piese de schimb pentru finalizarea operatiunii, dupa caz
  • Efectueaza instruirea operatorilor desemnati de client, cu privire la utilizarea utilajelor.

Ca parte din echipa TITAN iti vom oferi:
  • un pachet de beneficii in care salariul este exprimat in EURO net si platit in lei, actualizat la cursul mediu din fiecare luna;
  • instrumente de lucru (masina de serviciu, laptop, telefon);
  • schema de bonusare;
  • bonuri de masa in valoare de 30 lei/zi lucrata oferite lunar in format electronic;
  • vouchere de vacanta;
  • 25 de zile de concediu pe an;
  • abonament medical in cadrul unei retele private de sanatate;
  • carti direct la birou de la Bookster (biblioteca online) si discounturi la spectacole/evenimente culturale.

Titan Machinery Romania, parte a grupului Titan Machinery Inc., unul dintre cei mai mari dealeri de echipamente agricole si de constructii din lume, va invita sa va alaturati echipei noastre.
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024