Publicat 03 Ian 2019 | Reactualizat 14 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Tehnician Service Laptop / Calculator - Sector 2 Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Locatie: Bd.Chisinau nr.12 - Computer SHOP, sector 2, Bucuresti

Cunostinte in instalarea sistemelor de operare Windows, drivere, aplicatii.
Cunoasterea componentelor unui calculator/laptop.
Executa diagnoza componentelor unui calculator/laptop/imprimante/tablete.
Puctual, ordonat, harnic, comunicativ.

Descrierea jobului

Executa diagnozele la serviceurile intrate intr-un mod profesionist si eficient
Executa lucrari de service, inlocuire componente, subansamble, instalari sisteme de operare, drivere, aplicatii
Executa lucrari de mentenanta, optimizari hardware si software
Comunica mai departe diagnoza si ofera solutiile pentru rezolvarea problemelor clientului

Companie IT, cu capital 100% romanesc, ce activeaza de 15 ani pe piata din Bucuresti si Romania.

In continua expansiune, detinem 3 magazine in Bucuresti, cu showroom-uri unde clientii nostri pot gasi ultimele noutati in domeniul IT, cat si service profesionist la nivel de electronica pentru laptopuri, calculatoare, periferice - imprimante, etc.

Expirat
Tehnician Service Laptop / Calculator - Sector 2 Bucuresti  -  Computer SHOP & Service