Gratis

Tehnician service IT

AIBOX CONSULT S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Vaste cunostinte despre retele/periferice/hardware/software;
  • Cunostinte de instalare si configurare sisteme de operare;
  • Persoana pasionata de domeniul IT;
  • Persoana organizata, responsabila, deschisa si dornica de a invata lucruri noi, descurcareata si persistenta in rezolvarea sarcinilor;
  • Abilitati de comunicare cu clientii si restul echipei;
  • Abilitati de analiza, planificare si prioritizare a activitatilor;
  • Cunoasterea limbii engleze;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Studii superioare in domeniul IT constituie avantaj.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
  • Instaleaza si configureaza hardware (calculatoare, periferice, retele);
  • Instaleaza si configureaza sisteme de operare si diverse aplicatii;
  • Realizeaza depanare hardware pentru sisteme si periferice;
  • Primeste, analizeaza si rezolva solicitarile clientilor;
  • Planificarea si implementarea sistemelor informatice la beneficiari;
  • Preluarea cerintelor de modificare si/sau dezvoltare de la clienti;
  • Formularea temelor de proiectare pentru dezvoltari si/sau modificari ale sistemelor informatice.

BENEFICII:
  • Salariu fix;
  • Bonusuri in functie de performante;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala;
  • Masina si telefon de servici.
  • Bonuri de masa

Societatea a fost infiintata in anul 2004 activand exclusiv in domeniul IT. Aibox Consult SRL ofera servicii de externalizare IT atat companiilor private cat si institutiilor din domeniul public.
Publicat 6 Apr. 2024 Reactualizat 6 Apr. 2024 Expiră 6 Mai 2024