Publicat 13 Mai 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Tehnician service imprimante si copiatoare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii / superioare (cunostinte de electrotehnica, electronica si mecanica);
  • Experienta in reparare si intretinere a imprimantelor laser;
  • Experienta in configurare si instalare software;
  • Cunostinte bune hardware / software;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Repararea si intretinerea echipamentelor aflate in contracte
  • Repararea si intretinerea sistemelor de calcul intrate in service
  • Deplasarea la clienti pentru remedierea defectelor aparute la echipamentele din contracte sau la cererea express a clientilor
  • Asamblare si reconditionare consumabile sisteme de printare
  • Instalare aplicatii specifice activitatilor de service si monitorizare echipamente imprimare
  • Participarea la cursurile de instruire tehnicieni service
  • Ofera asistenta tehnica Telefonica si email clientilor companiei
  • Comportament ireprosabil la si atitudine pro client in timpul interventiilor
Beneficii:
  • Perfectionare
  • Pachet salarial atractiv
  • Post stabil intr-o companie serioasa.

Sc Manoprinting System SRL, companie de succes international in domeniul echipamentelor de birotică, în vederea deschideri unei noi linii comerciale pe teritoriul României.
Pachet salariar motivant, loc de munca sigur şi modern, într-o companie dinamica în plină dezvoltare.

Expirat
Tehnician service imprimante si copiatoare  -  ManoPrinting System S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles