Tehnician Service Electrocasnice - Salariu net 3500-5500 RON

TELEZIMEX

Candidatul Ideal

  • Studii tehnice de profil sau cursuri de calificare urmate anterior;
  • Constituie avantaj experienta in domeniul aparatelor electrocasnice (minimum 2 ani);
  • Atent la detalii, organizat, adaptabil, loial;
  • Pasionat de domeniul tehnic;
  • Receptiv si deschis spre a invata lucruri noi;
  • Dispus sa faca deplasari pe teren pentru instalari, service pentru clientii nostri;
  • Posesor de permis auto (minim categ B) si cu experienta in condus.
  • Limba engleza – nivel mediu.

Descrierea jobului

  • Realizeaza service-ul electrocasnicelor aflate in garantie si post-garantie;
  • Ofera consultanta beneficiarului cu privire la utilizare;
  • Participa activ la atingerea obiectivelor proprii, respectand politicile companiei.
  • Ofera suport colegilor pe segmentul de mentenanta atunci cand este solicitat.

Beneficii:
  • Pachet salarial in functie de experienta si calificare (salariu fix, tichete de masa, asigurare medicala, alte bonusuri);
  • Masina de serviciu in regim share car;
  • Laptop;
  • Telefon mobil;
  • Training de specialitate la furnizorii externi.

Telezimex este o companie clujeana cu peste 30 de ani de experienta in domeniul tehnic. Liniile de dezvoltare principale in cadrul Telezimex sunt:
Service autorizat pentru branduri premium de electronice: Miele, Samsung, Bosch, Nespresso s.a. Furnizam servicii complete de reparatii in garantie si post garantie, instalare si mentenanta la domiciliu, precum si training pentru clienti in utilizarea si intretinerea corecta a aparaturii;
Distributia accesoriilor, consumabilelor si pieselor de schimb originale pentru branduri premium;
Dezvoltator de spatii smart si solutii digital signage B2B prin distributia si integrarea ecranelor profesionale in proiecte creative de digitalizare si tehnologizare a spatiilor. Partenerul principal in materie de ecrane si solutii de afisare digitala este Samsung.
Telezimex face parte din MKT Group – grup de firme care reuneste:
Morphoza - proiecte creative si smart de amenajare turnkey a spatiilor B2B (birouri, scoli, HoReCa) tip design/build/furnish. www.morphoza.com
Kuiba - companie cu un model combinat de business (retail si amenajare creativa si smart tip turnkey a spatiilor rezidentiale). www.kuiba.ro
Telezimex - distribuitor de componente electronice, sisteme interactive de afisare a continutului video, sisteme pentru smart office/smart homes si service autorizat pentru Samsung, Miele, LG, Nespresso, Bosch, Panasonic.
Toti clientii MKT Group (Telezimex / Morphoza / Kuiba) sunt clienti premium care au nevoie de spatii creative, cozy si smart. Avem, astfel, la nivel de grup o echipa multidisciplinara formata din specialisti (arhitecti, designeri, experti tehnici, manageri de proiect, vanzari si customer care) care are experienta de lucru in echipa pentru cele mai complexe proiecte de spatii. Actionam la nivel de grup, dar si individual pe fiecare companie in parte, fiind pasionati de inovatia in tehnologie si solutii de amenajare si mobilare.
Avem mai multe showroom-uri in Cluj si Bucuresti, atat in segmentul B2B cat si in cel B2C, fiind una dintre cele mai puternice companii pe zona serviciilor de profil.

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024