Publicat 06 Mar 2017 | Reactualizat 02 Mai 2017 | Expiră 06 Mai 2017

Tehnician service echipamente tipografice

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Post disponibil imediat.
Cunostine de automatizari industriale (actionari electrice, hidraulice, pneumatice).
Cunostinte de electronica (PLC, controller, senzori, comunicatii)
Experienta practica in aceste domenii.
Engleza nivel conversational - tehnic. Germana, Franceza, Italiana sunt un avantaj.
Carnet conducere si experienta la volan

Descrierea jobului

Postul presupune:
- corespondenta externa privitoare la echipamentele si utilajele pentru care se asigura punerea in functiune, mentenanta si service-ul.
- asistare si punere in functiune echioemente industriale destinate industriei de tipar si ambalaje
- mentenanta si service pentru echipamentele respective
- deplasari in Bucuresti, tara si strainatate

Dorim o persoana ambitioasa si cu dorinta de afirmare rapida.
Dorim o persoana dinamica si cu disponibilitate pentru deplasari.
Dorim o persoana sociabila si cu usurinta in comunicare
Dorim o persoana care sa aiba capacitate rapida de integrare si de a lucra in echipa.
Oferim pachet de salariu care include masina, comunicatii, bonusuri.
Oferim pregatirea necesara la furnizorii de echipamente (Italia, Franta, Germania, Polonia, SUA )

Descrierea companiei

Utilaje pentru tipar si induustria de ambalaje.
Reprezentant:
- Nilpeter Danemarca
- Goss International SUA
- Dainippon Screen Japonia
- Codimag Franta
- Cartes Italia
- DCM Franta
- Grafotronic Suedia

Expirat
Tehnician service echipamente tipografice  -  EURO TOP GRAFIX SRL.