Publicat 23 Sep 2019 | Reactualizat 21 Oct 2019 | Expiră 24 Oct 2019

Tehnician - service echipamente de spalatorii auto

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Sa aiba studii tehnice ( electrician, electromecanic, mecanic,…)
Experienta in domeniu reprezinta un avantaj
Sa aiba carnet de sofer categoria B (obligatoriu).
Sa prezinte disponibilitate la deplasari atat in orasul de resedinta cat si in judetele limitrofe.
Sa se poata adapta rapid la domeniul de activitate prin acumulare rapida de cunostinte.
Sa aiba capacitatea de a lucra eficient sub presiune (viteza de reactie si luarea de decizii).
Sa aiba un grad marit de observatie si implementare a detaliilor
Limba engleza prezinta un avantaj.
Integritate si responsabilitate.
Recomandarile de la angajatori anteriori prezinta un avantaj.
Sa nu aiba cazier sau antecedente negative legate de activitatea depusa in trecut la alti
angajatori.

Descrierea jobului

80% munca de teren si 20% munca de birou
Interventii tehnice: fie preventive fie pentru constatare si remedierea defectiunilor existente.
Asamblarea si punerea in functiune a unor echipamente noi.
Efectuarea de revizii periodice ale echipamentelor.
Intocmirea in detaliu a tuturor documentelor administrative ce urmeaza unei interventii.
Transmiterea in mod constant a documentatiilor conform procedurilor interne.
Se va face in mod intensiv la inceput si regulat ulterior, o pregatire si formare continua.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.
Colaborarea incepe printr-o perioada de proba de 3 luni dupa care se va face o evaluare.
Salariu stimulativ.
Prime anuale in functie de evaluarea criteriilor de performanta.
Pachetul salarial presupune telefon mobil, tableta, ulterior masina echipata tehnic pentru
deplasare la interventii.
Training periodic atat cu specialisti din tara cat si strainatate.

Compania noastra este singurul furnizor de mentenanta multi-marca pentru echipamentele din
spalatorii auto.
Cei mai mari clienti ai nostri sunt companiile petroliere precum si retele de reprezentante auto ale
marcilor de presitigiu internationale
In consecinta, calitatea serviciilor noastre trebuie sa se ridice prin activitatile prestate de angajatii
nostrii la cele mai ridicate niveluri de exigenta si siguranta existente pe aceste piete
In prezent suntem in continua expansiune, crestere solida asigurata nu doar pe termen scurt asa cum se poate observa din evolutia financiara a companiei din ultimii ani.

Expirat
Tehnician - service echipamente de spalatorii auto  -  EUROCLEANER SERVICE AND ENGINEERING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles