de ani Fără Frică...

Publicat 14 Oct 2008 | Reactualizat 12 Nov 2008 | Expiră 14 Nov 2008

tehnician service dozatoare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Competente generale:
- persoana loiala, onesta, si de incredere
- spirit de echipa
- gandire pozitiva
- abilitati de comunicare
- capabil sa lucreze fara supraveghere constanta
- abilitati de invatare

Descrierea jobului

-asigura functionarea, intretinerea si igienizarea
dozatoarelor de bere.
- asigura montajul si punerea in functiune a dozatoarelor in locatiile clientilor
- asigura igienizarea dozatoarelor si accesoriilor acestora
- tine evidenta materialelor consumate, a pieselor schimbate
-rezolva operativ orice reclamatie venita din partea clientului, iar daca ii depaseste nivelul de competenta o comunica coordonatorului zonal
- participa la realizarea de actiuni de promovare a imaginii sortimentelor de bere comercializate
-se intereseaza de gasirea unor potentiali clienti pentru alocarea de dozatoare si transmite informatiile culese coordonatorilor zonali si agentilor comerciali pe raza carora se gasesc clientii.

Salariu motivant,
Masina de serviciu

Descrierea companiei

S.C. EUROPEAN FOOD S.A.
FABRICA DE BERE

Având sediul central în Bihor, European Food face parte din cel mai mare grup de companii alimentare est-europene şi este una dintre cele mai mari investiţii private din România

Expirat
tehnician service dozatoare  -  SC EUROPEAN FOOD SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles