Gratis

TEHNICIAN SERVICE CENTRALE TERMICE

QUICK TERMO SERVICES SRL

Candidatul Ideal

Candidatul pentru acest post trebuie sa aiba urmatoarele atu-uri:
  • Studii tehnice finalizate specialitate : tehnician electronist / electromecanica / energetica/ automatizari etc
  • Experienta in domeniu tehnic de specialitate minim 5 ani
  • Cunostiinte obligatorii despre centrale si instalatii termice
  • Atestatul RSL emis de ISCIR constituie un avantaj
  • Abilitati operare PC
  • Abilitati de comunicare interpersonala
  • Gindire logica, auto-motivat,autodisciplinat, auto-organizat
  • Interesul pentru produse si tehnologii noi in domeniul instalatiilor
  • Posesor permis categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Se deplaseaza la clienti in functie de solicitari.Stabileste cu acestia de comun acord data si ora deplasarii.
  • Executa lucrari de reparatii , mentenanta, puneri in functie a centralelor termice.
  • Stabileste necesarul de piese de schimb si consumabile pentru repararea echipamentelor.
  • La punere in functie a centralelor, instruiestre utilizatorul final privind modul de expoatare a aparatului.
  • Intocmeste documentatia aferenta pentru fiecare operatiune in parte pe care o executa.
  • Participa la cursuri de formare profesionala.

Beneficii:
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala si personala;
  • Participa la cursuri de formare profesionala
  • Pachet salarial format din salar fix+ bonusuri de performanta;
  • Echipament de lucru profesional
  • Masina de serviciu
  • Telefon mobil

Sc Quick Termo Services Srl este o societate autorizata ISCIR din anul 2014.Obiectul principal de activitate il reprezinta
serviciile de intretinere, reparatii,verificari tehnice, puneri in functie a centralelor Beretta , Viessman, Immergas. Din 2021 suntem reprezentanta Daikin pentru reparatii si puneri in functie pompe de caldura si aparate de aer conditionat Daikin pe judetul Arad.Ne dorim persoane ambitioase si motivate cu care sa cladim impreuna succesul companiei.
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024