Tehnician Service Case Marcat / IT

Maxtech Sistem S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:
cautam sa angajam persoane dornice sa intre intr-o echipa tanara, dinamica, sa invete lucruri noi si sa creasca alaturi de noi!
Jobul NU necesita experienta in domeniu, oferim pregatire la locul de munca.

Asadar, cautam persoane
- Responsabile
- cu studii medii sau superioare;
- Cunostinte PC, word, excel ;
- Abilitati de comunicare si organizare
- Spirit de echipa;
- Disponibilitate la program prelungit (cu plata orelor suplimentare);
- Persoana amabila cu aptitudini de relationare cu clientii;
- Ordonate, punctuale si meticuloase in lucrul cu documentele si respectarea procedurilor interne;
- Permis auto categoria B (minim 2 ani experienta);
- Fara cazier judiciar;

Descrierea jobului

Descrierea jobului RESPONSABILITATI :

- Facturare si incasare la client
- Pregatire dosare clienti;
- Asigura relatia cu clientii; interventii la locatii.
- Constatari si intocmiri procese verbale service;
- Oferire consultanta si instructaj clienti;
- Instalarea şi fiscalizarea echipamentelor fiscale si nefiscale cu respectarea legislaţiei în vigoare şi specificaţiile producătorului;
- Instruirea utilizatorilor pentru utilizarea corectă a echipamentelor fiscale si a echipamentelor periferice achizitionate;
- Acordarea de asistenţă clientílor;
- Dificultatea tehnica in rezolvarea problemelor nu este foarte ridicata, dar presupune responsabilitate, seriozitate si operativitate;
- Intocmire Procese Verbale zilnice asupra activitatii desfasurate.

BENEFICII :

- Salariu fix + bonuri de masa;
- Decont transport
- 2 Bonusuri anuale

MaxTech Sistem este o afacere construită în jurul unui nucleu de profesionişti care au lucrat în domeniul soluţiilor integrate pentru afaceri încă din anul 2000.
În 2005 am înfiinţat Maxtech Sistem cu scopul de a oferi oricărei afaceri, soluţii integrate de calitate pentru desfăşurarea modernă şi eficientă a activităţii zilnice.
Domeniile în care activează clienţii noştri:
-RETAIL/Case de marcat/HORECA/Statii Carburanti şi GPL/Automate de Plata
Publicat 6 Sept. 2022 Reactualizat 4 Oct. 2022 Expiră 6 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.