Publicat 19 Sep 2008 | Reactualizat 16 Nov 2008 | Expiră 18 Nov 2008

Tehnician Service - automate si espressoare cafea

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- seriozitate
- spirit de echipa
- disponibilitate la deplasari in tara si strainatate
- studii - liceu
- limba engleza sau germana
- specializari si experienta in domeniu constituie avantaj
- abilitati tehnice – electrice si mecanice
- permis categoria B – min 2 ani experienta

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Deplasarea la sediul clientului si intretinerea echipamentelor;
- Diagnosticarea si reparatia atunci cand este cazul;
- Instruirea operatorilor care vor lucra cu echipamentele.

Beneficii:

- salariu competitiv
- bonuri de masa
- bonusuri in functie de performante
- auto,telefon
- traininguri periodice
- posibilitatea afirmarii intr-o companie in plina dezvoltare

Compania Alcor poate oferi consumatorilor de bauturi calde solutii practice, la cele mai bune preturi, cu produse si servicii de calitate. Pentru clientii pretentiosi, ca si pentru cei care trebuie sa se incadreze intr-un anumit buget, indiferent de numarul de angajati, putem oferi solutii optime. Firma Alcor Holding are ca obiect de activitate distributia de filtre profesionale, espressoare, automate vending, aparate de cafea si automate de bauturi calde.

Tot personalul Alcor, precum si colaboratorii nostri stiu ca principala noastra preocupare este sa oferim clientilor actuali si celor potentiali produse si servicii de calitate, pentru ca deviza noastra este: \"Un client multumit = cea mai buna reclama\".

www.alcor-holding.ro
www.wmf-romania.ro

Expirat
Tehnician Service - automate si espressoare cafea  -  Alcor Invest Holding

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles