Gratis

Tehnician Sali de Jocuri

Intergame Select SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

-Studii medii sau superioare( de preferat profil Tehnic, Electronica, IT);
-Experienta profesionala minim 12 luni in depanare echipamente de calcul;
-Cunostinte solide hardware si depanare echipamente de calcul si retele telecomunicatii
-Cunostinte MSDOS si utilizare PC;
-Studii de specialitate in domeniul electronicii;
-Orientare spre actiune si rezultate;
-Integritate si onestitate;
-Constiinciozitate, responsabilitate
-Permis conducere

Descrierea jobului

-Reparatia si intretinerea aparatelor de tip video-slot si rulete electronice;
-Instruirea managerului de sala cu privire la tipurile de erori ale aparatelor;
-Rezolvarea erorilor aparute;
-Montarea aparatelor;
-Setarea aparatelor;
-Testarea periodica a aparatelor;
-Instruirea personalului pe partea tehnica si evaluarea acestora;
-Controlul periodic asupra bunei functionari a utilajelor din Sali din zona arondata;
-Jobul presupune deplasari frecvente.

Salile noastre de jocuri de noroc sunt prezente in toata Europa (Germania 133 locatii, Italia 9 locatii, Croatia 35 locatii si Bielorusia 19 locatii). In Romania ne desfasuram activitatea sub brandul Million care detine o retea extinsa de peste 50 de locatii in toata tara, un sfert dintre acestea aflandu-se in Bucuresti.
Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024