Gratis

MANAGER SALA DE JOCURI

S.C. POWER & FABULOUS GAMES S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Studii superioare, preferabil de specialitate: Economie sau Management;
  • Persoana responsabila, cu spirit organizatoric;
  • Abilitati de comunicare, relationare si adaptare la orice situatie;
  • Competente de conducere si orientat catre rezultate;
  • Cunostinte de operare PC - MS Office;
  • Experienta in conducerea unei echipe constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Mentinerea si dezvoltarea imaginii companiei;
  • Planificarea si coordonarea eficienta a echipei din subordine;
  • Controlarea si supravegherea activitatii locatiei;
  • Motivarea echipei si asigurarea lucrului in echipa;
  • Realizarea rapoartelor zilnice si lunare.
  • Reprezinta compania in relatiile cu autoritatiile si institutiile statului pe plan local.

FABULOUS GAMES este destinatia ideala de distractie si castig. Diversitate de jocuri si variante multiple de pariere. Toate noutatile in domeniul aparatelor de tip slot machine. Atmosfera deosebita este creata de un personal calificat si instruit sa satisfaca nevoile fiecarui jucator in parte.

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024