Publicat 02 Oct 2019 | Reactualizat 01 Nov 2019 | Expiră 02 Nov 2019

Tehnician Reparatii Centrale Termice - Venit Brut 9500

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Reparatii centrale termice pe gaz, electrice, lemne sau peleti.
Tehnicianul trebuie sa se deplaseze la clientii nostri pentru remedierea defectiunilor.
Candidatul trebuie sa inteleaga si sa cunoasca functionarea centralelor.
Sunt necesare cunostiinte de electronica, instalatii si automatizare.

Descrierea jobului

Remedierea defectiunilor de orice tip a centralelor termice pe gaz , lemne sau peleti.
Venitul brut este de 9500 lei per luna.

Firma de instalatii si peisagism in Bucuresti. Oferim servicii catre populatie si companii.

Iata website urile noastre : https://www.terrainstal.ro si https://www.terragarden.ro

Expirat
Tehnician Reparatii Centrale Termice - Venit Brut 9500  -  Quantum Instal Servicii

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles