Publicat 24 Iun 2019 | Reactualizat 22 Iul 2019 | Expiră 24 Iul 2019

Tehnician Productie

1 post

Candidatul ideal

Adecco Professional Placement cauta pentru clientul sau, o companie multinationala din industria tutunului, persoane cu experienta pentru postul de Tehnician Productie.

- Minim studii medii finalizate, profilul tehnic va fi considerat ca fiind avantaj;
- Experiență de lucru în mediu de producție va fi considerat avantaj;
- Abilități bune de comunicare;
- Atenție susținută la detalii, coordonare mână-ochi, vigilență.

Descrierea jobului

- Asigură operarea continuă și eficientă a grupului de echipamente alocate și execută toate ajustările operaționale și de calitate pentru a obține produse care respectă standardele și specificațiile de calitate;
- Analizează și rezolvă problemele tehnice de proces și de calitate, efectuând analiza cauzelor principale de defectare;
- Asigură buna funcționare a echipamentelor desemnate, identifică și corectează problemele mașinilor în timpul desfășurării producției și le înregistrează în baza de date.
- Participă la activitățile de instalare și reglare a echipamentelor/mașinilor.
- Participă la activitățile de întreținere preventivă și propune acțiuni pentru întreținerea planificată, pentru a susține și îmbunătăți funcționalitatea mașinilor;
- Completează formulare și introduce date în sisteme pentru a asigura informațiile de bază pentru urmărirea produselor; inlocuiește Operatorul atunci când este necesar.

Adecco Romania este parte a Adecco Group, lider local si mondial in furnizarea de servicii de resurse umane. Cu peste 33.000 de angajati full time si aproximativ 5.100 de sucursale, Adecco este prezent in peste 60 de tari si teritorii.

În Romania, compania gestionează peste 8.000 de persoane plasate, are o baza de date cu peste 500.000 de candidaţi şi deserveste zilnic peste 600 de clienţi, toate acestea prin intermediul colegilor din cele 15 sucursale raspandite in intreaga tara.

Misiunea noastra este sa oferim oportunități de angajare în orice etapă a carierei profesionale, iar companiilor, talentele de care au nevoie.

Pentru mai multe joburi ne puteți vizita website-ul www.adecco.ro unde vă puteți înregistra CV-ul în baza de date Adecco sau puteți descărca aplicația Adecco Jobs valabilă în AppStore și GooglePlay.

Toate datele și CV-urile sunt tratate cu confidențialitate si vor fi luate în considerare în proiectele ce corespund experienței dumneavoastră profesionale.

Adecco se angajeaza sa va protejeze si sa va respecte dreptul la intimitate si la protectia datelor dvs. cu caracter personal. Detalii despre prelucrarea datelor dvs. de catre Adecco puteti gasi pe www.adecco.ro.

Tehnician Productie  -  Adecco Romania