Publicat 20 Iun 2018 | Reactualizat 20 Iul 2018 | Expiră 20 Iul 2018

Tehnician pregatire/montare automate

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Alimentatie / HoReCa, Auto / Echipamente, Service / Reparatii, Specialisti / Tehnicieni

Candidatul ideal

Cautom o persoana:
- activa, cu bune abilitati de comunicare,
- cu atitudine pozitiva, orientata catre rezultate
- spirit de echipa.
- bune aptitudini tehnice
- disponibilitate pentru delegatii

Descrierea jobului

Cautam persoana cu experienta in domeniul tehnic (servisare utilaje, electromecanic) pentru:
- pregatirea automatelor de cafea/snack noi
- reconditionarea automatelor de cafea/snack second
- repararea componentelor principale ale automatelor
- instalarea automatelor in tara la diversi clienti
- controlul automatelor in teritoriu

Firma germana, Dallmayr Vending & Office SCS, se ocupa cu operarea automatelor de bauturi calde. Este una dintre primele firme de vending aparuta pe piata romaneasca fiind cunoscuta prin calitatea si profesionalismul serviciilor oferite.

Tehnician pregatire/montare automate  -  Dallmayr Vending Office SCS