Tehnician pentru sisteme de detectie si supraveghere video

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu 400 - 500 EUR
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Dorinta de a fi la curent cu ultimele tehnologii in domeniu si capacitatea de a implementa in practica.
  • Capacitatea de a analiza instrucțiuni tehnice și a identifica cu precizie modul de executie.
  • Capacitatea de a identifica si retine detaliile de executie.
  • Capacitatea de a identifica spontan esenta unor probleme tehnice cu care se confrunta.
  • Capacitatea de a-și realizează sarcinile cu dexteritate și indemanare, folosind echipamentele puse la dispozitie.
  • Capacitatea de a lucra in mod organizat si ordonat.
  • Bune aptitudini de orientare in spatiu si coordonare.

Descrierea jobului

  • Stabilirea solutiilor tehnice si instalarea sistemelor de acces, alarma, automatiza, supraveghere si interfonie.
  • Gestionarea interventiilor - diagnoza si reparatii.
  • Acordarea de consultanță a specialității celorlalte posturi și departare din companie.
  • Realizarea si implementarea de solutii tehnice capabile sa satisfaca cerintele si obiectivele fiecarui proiect.
  • Analiza pietei din domeniu si identificarea de noi tehnologii sau dezvoltator tehnologice.
  • Intocmirea instructiunilor tehnice de montaj pentru echipamentele comercializate

Program de lucru: luni-vineri 8.30-17.30, liber sambata, duminica si sarbatorile legale.

Ideal Electronic SRL este in piata din anul 2015 si se ocupa cu prestari de servicii in domeniul IT,fotocopiatoare,automatizari,echipamente supraveghere si antiefractie.
Publicat 13 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos