Publicat 30 Sep 2019 | Reactualizat 30 Oct 2019 | Expiră 31 Oct 2019

TEHNICIAN OFERTARE SERVICII DE VOPSITORIE MDF/ELECTROSTATICA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Obiectivul postului:intocmirea ofertelor de pret pentru serviciile de vopsitorie mdf, debitare cnc si vopsitorie in camp electrostatic
Cerinte minime ale postului:
• studii tehnice (medii/superioare) finalizate
• cunostinte bune de calcul tabelar Excel (pe baza de proba de lucru)
• cunostinte bune proiectare 2D (pe baza de proba de lucru)
• orientare catre client si performanta;cultivarea bunelor relatii cu clientii
• atitudine pozitiva pro-activa orientate spre solutii;
• abilitati foarte bune de comunicare si interactionare cu oamenii;
• deschis la a invata lucruri noi;
Cerintele minime ale postului sunt obligatorii.

Constituie avantaj experienta anterioara in domeniul vopsitoriei de mdf si/sau in camp electrostatic.

Descrierea jobului

Sarcini:

  • insusirea intr-un termen rezonabil a serviciilor oferite de companie:serviciu de vopsire mdf, servicii de prelucrare cnc, servicii de vopsitorie metal in camp electrostatic;
  • preia telefonic, pe e-mail sau in show-room cererile clientilor;​
  • intocmeste formularele de comanda, ofertele de pret si le transmite clientilor;
  • intocmeste si transmite clientilor facturile proforme;
  • transmite la serviciul de vopstorie si serviciul de debitare CNC comenzile;
  • urmareste in raportul de productie executia comenzilor si informeaza clientii in orice moment i se cer informatii legate de stadiul lucrarilor;
  • urmareste incasarile de la clienti;
  • solicita in contabilitate intocmirea facturilor fiscale si le transmite clientilor;
Beneficii:
  • pachet salarial atractiv format din salariu fix si comision
  • conditii bune de munca;

Productie mobilier la comanda pentru spatii comerciale, servicii vopsitorie MDF vopsit, servicii vopsitorie in camp electrostatic.

Expirat
TEHNICIAN OFERTARE SERVICII DE VOPSITORIE MDF/ELECTROSTATICA  -  SHOPFITTING CONCEPT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles