Tehnician montator

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii tehnice (mecanică, electromecanică, ...);
  • Experienţă în activităţi de reparaţii, întreţinere, mecanică auto (experiența în domeniul utilajelor agricole constituie avantaj);
  • Cunoştinţe de operare pe calculator (inclusiv MS Office);
  • Capacitatea de a asimila cu uşurinţă informaţii tehnice;
  • Orientare către client;
  • Disponibilitate pentru deplasări în zona alocată.

Descrierea jobului

Misiunea postului:

Efectuează lucrări de montaj ale echipamentelor comercializate;

Responsabilitati:
  • Efectuează lucrări de montaj ale echipamentelor comercializate şi instruieşte utilizatorii acestora;
  • Oferă support tehnic;
  • Efectueaza intervenții de mentenanță;
  • Identifică și remediază defecțiuni;
  • Asigură suport telefonic clienților noștri.
Ce oferim:
  • Salariu motivant;
  • Un loc de muncă stabil;
  • Program de lucru flexibil;
  • Suportul echipei pentru perfecționare.
Publicat 18 apr. 2022 Expiră 18 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos