Gratis

Tehnician Mentenanta

Manpower
10 poziții

Candidatul Ideal

Aptitudinile pe care le cautam sunt:

- Studii de specialitate electric/electromecanic/electronic/automatizari

- Experienta in service echipamente industriale

- Cunostinte de baza despre mecanica si pneumatica

- Avantaj experienta in domeniul masini unelte cu CNC / PLC

- Avantaj permis de conducere categorie B

- Si nu in ultimul rand spirit de echipa, responsabilitate si atitudine proactiva

Descrierea jobului

ManPower Group Romania recruteaza Tehnician Mentenanta pentru unul dintre clientii sai, o cunoscuta companie din domeniul aerospatial.

Responsabilitatile specifice job-ului sunt:

- Asigura mentenanta echipamentelor de productie;

- Asigura întreținerea preventiva si predictiva a echipamentelor de productie;

- Participă la analiza defectelor in vederea gasirii cauzei radacina si propune solutii proactive pentru evitarea defectelor repetitive si cu impact major (timp/cost);

- Propune solutii de imbunatatire in privinta functionarii echipamentelor si/sau in general a procesului de mentenanta

- Păstrează inventarul de piese de schimb în conformitate cu nevoile și datele disponibile;

- Actualizeaza inventarul de piese de schimb în functie de consumul realizat in cadrul reparatiilor;

- Operează rapoarte in sistemul digital de întreținere privind reparații, inventar piese de schimb etc;

- Colaborează cu echipele externe de tehnicieni ale producatorului și ale contractorilor d.p.d.v. mentenanta;

Beneficii oferite:

- Tichete de masă (35 lei pe zi)
- Alocație de transport: 470 lei brut
- Bonus de performanță: până la 2500 RON net / trimestrial
- Bonus al 13-lea salariu
- Tichete cadou sau suma în numerar pentru: Paște, 1 iunie Crăciun
- Vouchere de vacanță: 3300 RON brut / an
- Pensie privată
- Spor de vechime: 0-1 an (1,5% din salariul brut pe lună), 1-10 ani (3% din salariul brut pe lună),
- Indemnizație de pensionare: sub 10 ani (3 salarii de bază medii brute lunare pe companie)

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024