Gratis

Tehnician Mentenanta

Federal-Mogul Friction Products Ploiesti
3 poziții

Candidatul Ideal

Esti pasionat de electrica si mecanica?
Cautam colegi care sa ni se alature pentru postul de Tehnician Mentenanta
Ne dorim un viitor coleg pasionat de tot ceea ce inseamna domeniul tehnic, care nu ezita sa se murdareasca pe maini atunci cand e nevoie sa repare ceva. Restul il putem construi pas cu pas impreuna.

Pe colegul nostru il vei regasi in descrierea de mai jos:
  • Il caracterizeaza onestitatea, bunul simt si dorinta de a face lucrurile bine;
  • Este un om deschis, muncitor si intelligent cu atitudine potrivita;
  • Este pasionat de domeniul tehnic, motoare, roboti si isi doreste sa fie “ cel care rezolva problemele”;
  • Este orientat catre rezultate, dezvoltare si imbunatatire;
  • Are rabdare si isi doreste sa creasca alaturi de noi intr-o colaborare pe termen lung;
  • Are disponibilitate de a lucra in schimburi;
  • Are studii medii tehnice ( scoala profesionala/liceu/ student sau absolvent de facultate tehnica);
  • Are cunostinte de hidraulica, pneumatica, automatizari;

Descrierea jobului

Alaturi de noi va avea posibilitatea de:
  • dezvoltare intr-un climat multinational cu echipamente de ultima generatie;
  • training si echipament pentru a avansa in meseria de technician;
  • va creste professional alaturi de o echipa tanara si va fi ajutat si sustinut sa-si urmeze cariera in domeniul tehnic;
  • va avea suport din partea unei echipe de profesionisti deschisa sa-si dezvolte potentilalul;

Tenneco is one of the world’s leading designers, manufacturers and marketers of automotive products for original equipment and aftermarket customers, with 2020 revenues of $15.4 billion and approximately 73,000 team members working at more than 270 sites worldwide. Through our four business groups, Motorparts, Performance Solutions, Clean Air and Powertrain, Tenneco is driving advancements in global mobility by delivering technology solutions for diversified global markets, including light vehicle, commercial truck, off-highway, industrial, motorsport and the aftermarket.

The company operates in Romania through one plant located in Ploiesti and a Global Business Center located in Bucharest.

Visit our website and find out more about us at: www.tenneco.com

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024